Завантаження

Відеоконференцзв'язок

Система відеоконференцзв'язку «ТОК» об’єднує органи місцевого самоврядування та суб’єктів підприємницької діяльності з метою вирішення питань соціально-економічного розвитку Харківської області. Її організація є одним із завдань створюваної Харківською обласною державною адміністрацією Програми залучення інвестицій в економіку регіону.

Система дозволяє в режимі відеоконференції об’єднувати одночасно до 100 учасників (майданчиків для спілкування), використовуючи для цього звичайні комп’ютери та мобільні телефони (смартфони) підключені до мережі інтернет. Наш відеоконференцзв'язок надає можливість проводити круглі столи, семінари і конференції дистанційно, коли кожний учасник не тільки бачить і слухає спікерів, а й може самостійно в аудіовізуальній формі взяти участь у дискусії – в який завгодно момент, але лише з вашого дозволу, як організатора заходу.

Адміністратором системи виступає комунальне підприємство «Індустріальний парк «Рогань» Харківської обласної ради. В умовах пандемії коронавірусу COVID-19 приєднання до Системи відеоконференцзв'язку «ТОК» здійснюється безкоштовно.

Для підключення до Системи відеоконференцзв'язку «ТОК» пройдіть за гіперпосиланням: ТОК